| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
deze ets van Charles Donker (2e staat) is uit 1976, tekst in de plaat 'Rijnauwen'.
druk 18/50, gesigneerd in potlood.
afmeting ets 22.3 x 29.5 cm., papierformaat 31.7 x 38.7 cm., in onderkant papier zit een scheurtje van 2 cm. (3 cm. vanaf de afbeelding).
Verzendkosten 7,50, zonder kosten af te halen in Utrech
| Transport | |
| Garantie | |