| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
2003/05, formaat van de ets 237 x 298 mm.
tekst in de etsplaats links in spiegelbeeld: schaduwplekken in de voorgrond
rechts in de etsplaat: 23. Druk 46/75, gesigneerd in potlood.
ingelijst in platte alum. barth lijst, formaat 400 x 460 mm.
af te halen in Utrecht, liever geen verzending
| Transport | |
| Garantie | |