Charles Donker - Charles Donker, ets, Utrecht werfkelders - Verkocht

Charles Donker, ets, Utrecht werfkelders kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker, ets, Utrecht werfkelders kopen? Bied vanaf 75!Charles Donker, ets, Utrecht werfkelders kopen? Bied vanaf 75!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Charles Donker, ets, Utrecht werfkelders, oplagenummer 102 / 120.

Beeldformaat 180 X 249 mm. bladformaat 208 X 295 mm.

Verzendkosten € 2.00