Charles Donker - Charles Donker, ets, Vijver in het bos Voordaan - Verkocht

Charles Donker, ets, Vijver in het bos Voordaan kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

deze vroege ets is uit ongeveer 1959, formaat 99 x 118 mm.

oplage 15, 3e druk, met potlood gesigneerd

papier is ietwat smoezelig, zie foto, valt buiten beeld

verzendkosten 2,50, zonder kosten af te halen in Utrecht