| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
deze vroege ets is uit ongeveer 1959, formaat 99 x 118 mm.
oplage 15, 3e druk, met potlood gesigneerd
papier is ietwat smoezelig, zie foto, valt buiten beeld
verzendkosten 2,50, zonder kosten af te halen in Utrecht
| Transport | |
| Garantie | |