Charles Donker - Charles Donker, litho, Schedeltje - Verkocht

Charles Donker, litho, Schedeltje kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker, litho, Schedeltje kopen? Bied vanaf 50!Charles Donker, litho, Schedeltje kopen? Bied vanaf 50!
  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Charles Donker, litho, Schedeltje uit ca. 1970

Tekst onder de litho:

Deze tekening is gemaakt ter gelegenheid van de

twintigste Utrechtse Kunstmarkt, nummer 81.

beeldformaat 93 X 113 mm.

bladformaat 312 X 278 mm.

kosten verzending in NL € 8,25