Charles Donker - Charles Donker - Verkocht

Charles Donker  kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

fraaie ets afmeting 11x10 in een oplage van 31/100 samen met een in linnen gebonden boek " Dagboek Rhijnauwen" oplage 51/100 Gesigneerd. 1977 Verzendkosten € 6.50