Charles Donker - Muur met gebogen dakgoot (Nieuwe Kamp, Utrecht) - Verkocht

Muur met gebogen dakgoot (Nieuwe Kamp, Utrecht) kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Charles Donker (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

ets uit ca. 1970, 31.5 x 27 cm., ingelijst in dunne metalic wissellijst 60 x 50 cm.

gesigneerd in potlood 'Charles Donker', druk 1/15, in de plaat geetst: 'dit is de muur voor Niovy met de gebogen dakgoot van de nieuwe kamp'.

Omdat de ets ingelijst is graag afhalen in Utrecht.