| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
ets uit ca. 1970, 31.5 x 27 cm., ingelijst in dunne metalic wissellijst 60 x 50 cm.
gesigneerd in potlood 'Charles Donker', druk 1/15, in de plaat geetst: 'dit is de muur voor Niovy met de gebogen dakgoot van de nieuwe kamp'.
Omdat de ets ingelijst is graag afhalen in Utrecht.
| Transport | |
| Garantie | |