| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
ca. 1992, proefdruk, gesigneerd
opschrift: langs linkerrand:
Groningen, sterkappel, kroospruim, vlier, sleedoorn, ratelpopulier, meidoorn, spaanse aak, es, eik, linde, smeerwortel, beereklauw, pastinaak, brtunel, zenegroen, bostulp, vogelmelk, bieslook, kraailook, penningkruid, lenteklokje, zomerklokje, knoopkruid, weegbree, pinksterbloem, kaardebol, teunisbloem, riet, rietgras, koekkoeksbloem.
afmeting ets 25 x 34,5 cm.
verzendkosten 7,50, kan ook afgehaald worden in Utrecht.
| Transport | |
| Garantie | |