Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede

Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!Charles Eyck - Portret in vegetatie - Linosnede kopen? Bied vanaf 75!
  • Charles Eyck (1897-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Linosnede door Charles Eyck
Voorstelling van een vrouwportret in een omgeving met vegetatie
Losbladig, beeldmaat 15x22, bladmaat 21x28
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Charles Eyck'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00