Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure

Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!
Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!Chris Lebeau - Maccabeeënlamp en twee figuren - Gravure kopen? Bied vanaf 100!
  • Chris Lebeau (1878-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1925
TechniekGravure
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9.5 cm x 6.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzame houtgravure door Chris Lebeau
Voorstelling van een Maccabeeënlamp en twee figuren, met een stad op de achtergrond
Losbladig, beeldmaat 9.5x6.2, bladmaat 10.7x7.6
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Chris Lebeau'
Tevens gemonogrammeerd r.o. in de druk
Literatuur: vervaardigd als exlibris voor Li en Arthur Gelber
Datering: 1925
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Sluit over 5d 16u 58m 17s
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 16:23
Eindtijd:03-02-2023 om 21:02