Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst - Verkocht

Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Christo - Christo - Handgesigneerd exemplaar The Gates - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Christo (1935-2020)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 79 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Beperkt handgesigneerd

Handgesigneerd door Christo en Jeanne-Claude in potlood rechtsonderdaan.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Retie, België
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,00
Naar Nederland € 36,00
Naar Duitsland € 36,00