Christo - Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. - Verkocht

Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!
Grafiek (handgesigneerd)

Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!
  • Christo (1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste offset-litho van Christo, r.o gesigneerd in potlood. Ingelijst achter glas met passeapartout, afmetingen lijst 67,5x73,5, beeld 37x41,5 cm. Het is een Barth-lijst afkomstig van kunsthandel Juffermans. Het is een schets voor het project "The Gates" in Central Park New york in 2002, met een plattegrond.

Verzending 15,50, aangetekend 17,15.