Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. - Verkocht

Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!

Verkoopprijs: € 161,00

Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!Christo, gesigneerde litho The Gates, ingelijst in Barth-lijst. kopen? Bied vanaf 140!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Christo (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste offset-litho van Christo, r.o gesigneerd in potlood. Ingelijst achter glas met passeapartout, afmetingen lijst 67,5x73,5, beeld 37x41,5 cm. Het is een Barth-lijst afkomstig van kunsthandel Juffermans. Het is een schets voor het project "The Gates" in Central Park New york in 2002, met een plattegrond.

Verzending 15,50, aangetekend 17,15.

Christo (1935)

Alle items van deze kunstenaar(18)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 161,00
Starttijd:30-03-2018 om 13:30
Eindtijd:13-04-2018 om 19:30
Biedingen (3)
bone
13 apr. / 00:44
€ 161
DSPVOF
13 apr. / 00:44
€ 151
DSPVOF
12 apr. / 17:25
€ 140