Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's

Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!
Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!Christo - LOT van 4 HANDGESIGNEERDE Christo's kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  jossedema
FA. (3)

Lid sinds 2017
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Christo (1935-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hierbij verkoop ik mijn lot van CHRISTO drukken.
Dit zijn 2 litho's en 2 kunstdrukken (off-set Litho)
Alle 4 handgesigneerd door de kunstenaar zelf.

Betreffende:
- Umbrella's Japan-VS
- Umbrella's
- The Wrapped Reichstag
- Wrapped Vestibule

Alles in zeer goede staat!
Afmetingen variëren tussen de 40 en 80 cm

Christo (1935-2020)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  jossedema
FA. (3)

Lid sinds 2017
5 verkochte items
80 cm
40 cm
Starttijd:25-06-2022 om 16:49
Eindtijd:05-07-2022 om 22:48
Openingsbod€ 900
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEssen, België