Zeer mooi offsetprint van de kunstenaar Christo. Het werk met als titel “Over the river” is met De hand gesigneerd. Het werk meet 48,5 x 58,5 cm. Ingelijst meet het werk 50,5 x 60,5 cm. Er loopt een zeer fijn lijntje door het werk maar dit is zo goed als onzichtbaar.
Zeer Goed
Kleine plooi door het werk maar dit is zo goed als onzichtbaar. Zie foto
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
koeriersdienst