Christo - Umbrellas Japan, collage handgesigneerd

Christo - Umbrellas Japan, collage handgesigneerd kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Christo - Umbrellas Japan, collage handgesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Christo - Umbrellas Japan, collage handgesigneerd kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
  • Christo (1935)
Jaartal1991
TechniekOffset
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageopen
Prachtige collage van The Umbrellas Japan van Christo and Jeanne Claudede collage bestaat uit:
een offset art kaart: handgesigneerd Christo and Jeanne Claudeeen stukje origineel stof dat effectief werd gebruikt in het projectAlles ingelijst in zwarte lijst, passe partout en plexiglas ter bescherming.Klaar om aan de muur te hangen.afmeting 33 X 28,5 cm
Wordt zorgvuldig en aangetekend verstuurd

Collage van The Umbrellas Japan van Christo

Christo (1935)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  kunstart
FA. (3)

159 verkochte items
33 cm
28.5 cm
15 cm
17 cm

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:01-07-2019 om 17:38
Eindtijd:11-07-2019 om 15:00

Biedingen (1):

Pasman
11 jul. / 13:48
€ 80