Christo - Wrapped Reichstag zeldzame handgesigneerde print - Verkocht

Christo - Wrapped Reichstag zeldzame handgesigneerde print kopen? Bied vanaf 230!
Christo - Wrapped Reichstag zeldzame handgesigneerde print kopen? Bied vanaf 230!Christo - Wrapped Reichstag zeldzame handgesigneerde print kopen? Bied vanaf 230!Christo - Wrapped Reichstag zeldzame handgesigneerde print kopen? Bied vanaf 230!
  • Christo (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekOffset
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagebeperkt
Limited edition print ( niet meer in print )Wrapped Reichstag van Christo and Jeanne Claude
Deze print is moeilijk te vinden, en zeker de handgesigneerde ( uiterst beperkt).offset druk met zilverfolie en praggdruk!!!
De afmeting is 75 x 57 cm
de gallerypreis kan tot 750 euro gaan!!!
Wordt altijd zorgvuldig en aangetekend verstuurd

zeldzame handgesigneerde grafiek van Christo

Dit item is verkocht voor 270,00
Starttijd:21-05-2019 om 07:31
Eindtijd:28-05-2019 om 21:19
Biedingen (4)
Egbertderuiter
28 mei / 20:45
€ 270
Sinnaeve
28 mei / 20:43
€ 250
Egbertderuiter
28 mei / 20:43
€ 250
Sinnaeve
26 mei / 09:14
€ 230