14k geel gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant 0.14 ct
Ronald Boonacker - Via Flaminia, Italiê, INGELIJST (Incl. Koerier bezorging)
Ronald Boonacker - Via Appia, Italiê, INGELIJST (Incl. koerier bezorging)
Ronald Boonacker - Tulpenvelden, Holland INGELIJST (Incl. Koerier bezorging)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
CAL LODEWIJK DAKE
SCHAPEN OP LARENSE HEIDE VAN MAUVE
ETS IN DE MAAT 43 X 69 CM
GESIGNEERD ONDER MET POTLOOD CARL DAKE
IN DE PLAAT MAUVE
lijst met glas in de maat 65 x 84 cm
gedrukt bij Roeloffsen-kutner Amsterdam
zeer goede staat
OPHALEN BETER IVM MET BREKEN GLAS