Cor Dik heeft een litho gemaakt van de situatie dat een kind de borst krijgt van de moeder. de moeder is niet afgebeeld (alleen een arm en een deel van de borst is te zien). De baby is al zogend helder in beeld gebracht.
Goed
Goed ingelijst, papier van passe partout niet vergeeld. Lijst is geheel intact.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam nederland, Nederland
Tot 10 kg.
€ 8,45
Naar België
€ 13,00
€ 13,00