14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig dorpsgezicht van de kunstenaar Cor Noltee (1903-1967). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 38 cm. x 32 cm. Doekmaat: 30 cm. x 24 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft links een kleine beschadiging. Dit is echter niet storend. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Bezichtiging voor het bieden is eveneens mogelijk.
Info:
Cor Noltee (1903 - 1967) was leerling aan de Haagse Academie van Beeldende Kunst. Na zijn studie trok hij als kunstschilder door Nederland en werkte ook in Brugge en Parijs. Omdat hij in zijn onderwerpen en zijn stijl verwantschap toonde met Breitner en in Dordrecht veel stadsgezichten schilderde, werd hij wel de " Dordtse Breitner " genoemd. Later ontwikkeld Cor Noltee steeds meer een eigen stijl en wordt zijn werk meer helder en sprekend van kleur. In zijn laatste jaren komt Noltee tot een eigen expressionisme, dat een hoogtepunt in het oeuvre van de schilder vormt.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 23-2-2017 om 0:25 |
Eindtijd | 5-3-2017 om 0:25 |