Een prachtig impressionistisch kunstwerk (haven van Dordrecht, olieverf op doek) van de Nederlandse kunstschilder Cor Noltee (1903-1967). Met authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. De lijst heeft enkele kleine beschadigingen. Het kunstwerk wordt geleverd met echtheidscertificaat. Verzenden, afhalen e/o bezichtigen is mogelijk. Info: De in Den Haag geboren impressionist Cor Noltee reisde veel. Hij woonde en werkte in Parijs, Rotterdam en Brugge en vestigde zich in 1937 in Dordrecht. Zijn voorkeur ging uit naar het schilderen van landschappen en stads- en riviergezichten in een robuuste, zelfverzekerde stijl. Om die reden werd hij wel de 'Dordtse Breitner' genoemd. Als leerling van de academie in Den Haag kreeg hij les van onder anderen Willem de Zwart. Herkomst: Collectie Kunsthandel Martins anno 2018
Goed
Het doek is in goede conditie. De authentieke lijst heeft wat kleine beschadigingen (echter zeker niet hinderlijk).
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
Tot 10 kg.
€ 5,00