Dick Cassee - - "Eagara" - reliëfdruk uit 1967 - Verkocht

Dick Cassee - - "Eagara" - reliëfdruk uit 1967 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Dick Cassee - - "Eagara" - reliëfdruk uit 1967 kopen? Bied vanaf 75!Dick Cassee - - "Eagara" - reliëfdruk uit 1967 kopen? Bied vanaf 75!Dick Cassee - - "Eagara" - reliëfdruk uit 1967 kopen? Bied vanaf 75!Dick Cassee - - "Eagara" - reliëfdruk uit 1967 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Dick Cassee (1930)
Jaartal1967
TechniekSjabloondruk
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Dick Cassée (1931)

"Eagara"

reliëfdruk uit de Prent 190 serie

genummerd (122/190) l.o., getiteld m.o., hand gesigneerd en gedateerd r.o.

jaar: 1967

zonder lijst

formaat papier: 56 x 76 cm.
formaat druk ca. 33 x 37 cm.

op wat lichte gebrukkssporen na in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2020 om 20:55
Eindtijd:04-05-2020 om 21:03
Centerfo
04 mei / 20:56
€ 75