Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst - Verkocht

Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Dick van 't Wout - Olieverf op doek, Langs een dijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Dick van 't Wout (1934)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Fraai landschap in zachte kleurtonen van kunstenaar Dick van 't Wout. Verso gesigneerd.

Het werk is in zeer goede staat, maar aan de linker bovenhoek een minimaal deukje in het doek te zien. Daarnaast wat zeer lichte oppervlakteschade rechts onderin.

Het werk zit wat los in de lijst, dit is makkelijk te verhelpen.