Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR - Verkocht

Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!Dirk Hidde Nijland - HENGELAAR kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout61.5 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/40

Kenmerkende litho van Dirk Nijland uit de eerste helft van de vorige eeuw. Fraaie kwaliteit in groot formaat  passepartout . Gesigneerd en oplagevermelding ( 21/40) met potlood.

Dirk Hidde Nijland (1881-1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

505 verkochte items
47 cm
61.5 cm
16 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 09:13
Eindtijd:11-07-2020 om 15:13
94262
11 jul. / 14:21
€ 50