Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets - Verkocht

Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!Dirkje Kuik - Afgebrand huis - Ets kopen? Bied vanaf 70!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10/190
Ets door William D. (Dirkje) Kuik
Voorstelling van een afgebrand huis
Losbladig, beeldmaat 33.5x50, bladmaat 53x70
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Will D Kuik 70'
Getiteld en genummerd in potlood l.o.: 'afgebrand huis 10/190'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00