Dirkje Kuik - Dirkje Kuik, Personage uit het Potspel, Ets - Verkocht

Dirkje Kuik, Personage uit het Potspel, Ets kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Dirkje Kuik, Personage uit het Potspel, Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik, Personage uit het Potspel, Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik, Personage uit het Potspel, Ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karakteristieke ets door William D.Kuik.

Voorstelling van een personage uit het Potspel.

Losbladig, zichtmaat 24x17, bladmaat 44x24

Gesigneerd, getiteld en genummerd l.o. 'William D Kuik, Potspel en 72/75'

Authenticiteit volledig gegarandeerd