| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 13/150 |
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Goed | ||||||||||
| Rechts aan de rand van het papier zit een roze vlekje en met name langs de onderste rand van het papier wat kleine oxidatie vlekjes Links zit een klein vouwtje in de hoek van het papier. In het papier zitten ook wat lichte kreukjes. Verder is het werk in goede staat. en is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||||||||||