Dirkje Kuik - Generaaltje, litho

Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Generaaltje, litho kopen? Bied vanaf 55!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristiek, karikaturaal figuur van Dirkje Kuik.  Litho op papier, met potlood gesigneerd en getiteld.  In zeer goede conditie.  Minuscuul vlekje aan de uiterste rand links.

Afmetingen: 50cm x 35cm (blad), 39cm x 24cm (beeld)

Minuscuul vlekje aan de uiterste rand links.

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (250)
44 cm
64 cm
Starttijd:01-07-2022 om 14:24
Eindtijd:04-07-2022 om 19:29
Openingsbod € 55
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa