Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 140 |
10 x gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje Kuik uit 1972, gedrukt in een oplage van 140 stuks. De litho’s komen uit de map Gezichten op Utrecht. Alle litho’s zijn gesigneerd. 2 litho’s met de afmeting 42 x 57 cm (hxb) overige litho’s hebben de afmeting 42 x 60 De litho’s zijn over het algemeen in goede conditie. De litho Vredenburg heeft een vouwtje in de linker bovenhoek, de litho nieuwe gracht heeft een vouwtje in de rechter bovenhoek en de litho buurtkerk een bruin vlekje in de linker bovenhoek.
Conditie | |
Conditie | Goed |
De litho’s zijn over het algemeen in goede conditie. De litho Vredenburg heeft een vouwtje in de linker bovenhoek, de litho nieuwe gracht heeft een vouwtje in de rechter bovenhoek en de litho buurtkerk een bruin vlekje in de linker bovenhoek. | |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 7-11-2022 om 21:45 |
Eindtijd | 7-12-2022 om 12:09 |