| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 6.5 x 4.5 cm (h x b) |
| Passe-partout | 35 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 5/5 |
Kleine ets van Dirkje Kuik. Nummer: 5/5. Afmetingen blad incl passepartout: H35 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H6.5 x b4.5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit wat verkleuring van een vorige inlijsting, om het werk heen.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| Het werk is in goede staat. Er zit wat verkleuring van een vorige inlijsting, om het werk heen. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||