Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983

Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983 kopen? Bied vanaf 69!
Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983 kopen? Bied vanaf 69!Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983 kopen? Bied vanaf 69!Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983 kopen? Bied vanaf 69!Dirkje Kuik - Litho: het stenen huis in brand - 1983 kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
Jaartal1983
TechniekLitho
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/40
Litho en blinddruk bij Viking van Dirkje Kuik. Titel: het stenen huis in brand. Jaar: 1983. Oplage: 11/40. Afmetingen blad: H46 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b43.5cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Wat lichte kreukels op de randen.

Sluit over 1d 20u 53m 20s
Openingsbod€ 69
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:01-08-2021 om 21:29
Eindtijd:07-08-2021 om 20:48