Wakako Yamamoto - Ontwaken tot jezelf
Jan Poortenaar - Waterpoort, Sneek
Selma Timmerman - houtsnede - Appelbloesem - 23579
Hendrik de Laat - **Prijs verlaagd**Processie bij Sint-Jan 's-Hertogenbosch, bijzondere ets 30/100
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11/40 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Wat lichte kreukels op de randen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 10:53 |
Eindtijd | 13-2-2022 om 15:09 |