| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1974 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 44 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 69/75 |
Gesigneerde litho van de kunstenaar Dirkje Kuik uit 1974, gedrukt in een oplage van 75 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood. Linksonder Potspel 69/75. Afmeting werk 24 x 15 cm. De litho is in prima conditie en is nooit ingelijst geweest.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||