Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets - Verkocht

Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!Dirkje Kuik - Stadsgezicht - Ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/25
Ets door William 'Dirkje' Kuik
Voorstelling van een panorama op een stadsgezicht
Losbladig, beeldmaat 14x18, bladmaat 31x35
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'William D Kuik 64'
Onduidelijk getiteld en genummerd l.o.: '2/25'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dirkje Kuik (1929-2008)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (14)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
18 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 19:28
Eindtijd:02-09-2022 om 21:24
Pieter-JanMertens
26 aug. / 17:30
€ 50