Dirkje Kuik - Volterra - Ets - Verkocht

Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!Dirkje Kuik - Volterra - Ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen8 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Dirkje Kuik
Voorstelling van Volterra
Losbladig, beeldmaat 8x10, bladmaat 16.5x15
Gesigneerd in potlood l.o.: 'William Kuik'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 11:07
Eindtijd:17-08-2022 om 20:46
StudioTasman
13 aug. / 09:16
€ 35