18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | HC |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
blad licht vergeeld, marges vlekkerig | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 16-7-2021 om 10:23 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 20:23 |