18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets van Eduard Flor. Titel: le printemps. Nummer: 61/190. Afmetingen blad: H32 x b50 cm. Afmetingen ets: H17x b19cm. De ets is links onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie: in zeer goede staat.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Er zitten oxidatie vlekjes(foxing) op het werk en de randen. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 20-12-2019 om 17:50 |
Eindtijd | 29-12-2019 om 15:59 |