Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Schilderij |
Deze ets 41 in oplage 55 gesigneerd onder midden heeft titel
ETS nr. 3 " tijd"
1974
afmeting van de daadwerkelijke ets ong. 24cm x 21 cm
objectafmeting 49,7cm x 32,5cm.
Bij verzending, zonder lijst (hardboard met klemmen en glasplaat).
Starttijd | 3-5-2015 om 15:52 |
Eindtijd | 17-5-2015 om 16:12 |