Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Zeer mooi, bekend werk van Eduard Flor, uitgegeven door Prent 190. Aquatint ets op dik papier, met potlood gesigneerd en genummerd (162/190). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 65cm x 57cm (blad), 59cm x 50cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 28-3-2020 om 13:39 |
Eindtijd | 11-4-2020 om 22:06 |