Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 87/190 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 10-10-2020 om 13:25 |
Eindtijd | 24-10-2020 om 22:06 |