Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/100 |
Enric Adserà Riba (1939)Deze Catalaanse kunstenaar heeft zich begin jaren 80' gevestigd in Nederland.
Riba wordt gekenmerkt door zijn hergebruik van eenvoudige materialen. Deze keuze in materiaal doet onmiddellijk denken aan Pablo Picasso, Joan Mirò en Antoni Tàpies. Zoals Picasso een veelzeggende sculptuur kon maken van slechts een zadel en een fietsstuur daaromheen, zo heeft Enric Adserà Riba zijn atelier volgestouwd met bouwmaterialen en honderden triviale objecten die geen enkele betekenis hebben, anders dan die in het oog van diegene die ze heeft verzameld.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 11-12-2022 om 21:25 |
Eindtijd | 14-3-2023 om 11:25 |