Eugene Brands - aquarel: rouge et vert au fond blanc - 1994 (achterzijde gesigneerd, zie foto's) - Verkocht

Eugene Brands - aquarel: rouge et vert au fond blanc - 1994 (achterzijde gesigneerd, zie foto's) kopen? Bied vanaf 1150!
Tekening / Aquarel

Eugene Brands - aquarel: rouge et vert au fond blanc - 1994 (achterzijde gesigneerd, zie foto's) kopen? Bied vanaf 1150!Eugene Brands - aquarel: rouge et vert au fond blanc - 1994 (achterzijde gesigneerd, zie foto's) kopen? Bied vanaf 1150!Eugene Brands - aquarel: rouge et vert au fond blanc - 1994 (achterzijde gesigneerd, zie foto's) kopen? Bied vanaf 1150!Eugene Brands - aquarel: rouge et vert au fond blanc - 1994 (achterzijde gesigneerd, zie foto's) kopen? Bied vanaf 1150!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1994
Techniek Aquarel
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aquarel van Eugene Brands. Jaar: 1994. Titel: rouge et vert au fond blanc. Afmetingen blad: H35 x b45cm. Afmetingen voorstelling: H25 xb38cm.  Gesigneerd en genummerd op de achterzijde.  De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Het werk is aangekocht van de dochter van Eugene Brands.
in goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,95