Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!!

Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!
Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!Eugène Brands - Composition au cinque étoiles, gouache (mooi ingelijst) - Laatste keer!!! kopen? Bied vanaf 1!
  • Eugène Brands (1913-2002)
Jaartal1994
TechniekGouache
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 45 cm (h x b)
Lijst69 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
LET OP.  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.  Openingsprijs verlaagd van 1250 euro naar 1 euro!!

Prachtige, karakteristieke compositie van Eugène Brands uit 1994.  Gouache op papier, in verso met ballpoint gesigneerd en gedateerd (19 IV 1994-1).  Het volledige blad in mooie lijst, achter museumglas en met smetteloos, luxueus passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 70cm x 69cm (incl. lijst), 45cm x 39cm (blad)

Dit item wordt bij voorkeur opgehaald.  Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).

Eugène Brands (1913-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (27)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (220)
70 cm
69 cm
45 cm
39 cm
Sluit over 2d 23u 45m 08s
Huidig bod€ 605
Volgend minimum bod: € 655
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:28-11-2022 om 00:00
Eindtijd:12-12-2022 om 19:07
Biedingen (34)
Marf
vandaag / 13:39
€ 605
Easyme
02 dec. / 20:08
€ 585
MaLo
02 dec. / 20:07
€ 565
Easyme
02 dec. / 20:07
€ 560
MaLo
02 dec. / 20:07
€ 540
Easyme
02 dec. / 20:07
€ 520
MaLo
02 dec. / 20:07
€ 500
Easyme
02 dec. / 20:07
€ 480
MaLo
02 dec. / 20:07
€ 460
Easyme
02 dec. / 20:07
€ 440
MaLo
02 dec. / 20:07
€ 420
Easyme
02 dec. / 20:07
€ 400
MaLo
02 dec. / 20:06
€ 380
Easyme
02 dec. / 20:06
€ 360
MaLo
30 nov. / 19:14
€ 340
eriksd
28 nov. / 19:22
€ 320
PP
28 nov. / 19:22
€ 300
eriksd
28 nov. / 19:22
€ 280
PP
28 nov. / 19:22
€ 260
eriksd
28 nov. / 19:22
€ 240
PP
28 nov. / 17:55
€ 220
eriksd
28 nov. / 17:55
€ 200
eriksd
28 nov. / 17:00
€ 175
EVart
28 nov. / 17:00
€ 165
eriksd
28 nov. / 17:00
€ 155
EVart
28 nov. / 17:00
€ 145
eriksd
28 nov. / 17:00
€ 135
EVart
28 nov. / 17:00
€ 125
eriksd
28 nov. / 16:26
€ 65
EVart
28 nov. / 16:26
€ 55
EVart
28 nov. / 13:09
€ 25
Kristel
28 nov. / 13:09
€ 20
Kristel
28 nov. / 11:22
€ 3
LucasS
28 nov. / 09:13
€ 1