Eugene Brands - De Gele Vazen - Verkocht

Eugene Brands - De Gele Vazen kopen? Bied vanaf 230!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 46 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150

Titel: De Gele Vazen
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 46/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In excellente conditie.

Prachtige kleurrijke zeefdruk in pasteltinten

Binnen Nederland € 11,75