Eugene Brands - De gele Vazen

Eugene Brands - De gele Vazen kopen? Bied vanaf 235!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

451 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Eugene Brands (1913-2002)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: De Gele Vazen
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 4/150 (oplagenummer op foto wijkt af van het hierbij aangebodene)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier, het werk is nooit ingelijst geweest
Ingelijst: Nee
Conditie: In excellente conditie.

Prachtige kleurrijke zeefdruk in pasteltinten

Sluit over 2d 20u 14m 24s
Openingsbod€ 235
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België

Starttijd:30-07-2021 om 17:45
Eindtijd:06-08-2021 om 22:21