| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
EUGÈNE BRANDS (1913-2002)
Titel: "Composition Au Fond Couleur D'ivoire" (9-8 1993)
Jaartal: ART & VALUE lezersaanbieding 1997 (U krijgt het magazine erbij)
Uitgave: Galerie Speyer & Vogtschmidt in Amsterdam
Afmeting afbeelding: 47 x 51cm.
Oplage: 49/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja in originele lijst van Ip Lijsten De Lijstenmakers BV Amsterdam (lijst formaat 70 x 70 cm.)
Conditie: In zeer goede conditie.
Deze zeefdruk was een lezersaanbieding van het magazine voor kunstkopers ART & VALUE jaargang 5 nr. 3
Het item dient opgehaald te worden in Amsterdam ivm glasbreuk en grootte.
ZZOB
| Transport | |
| Garantie | |