| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
EUGENE BRANDS (1913-2002)
Titel: Aan Eugenie ( voor zijn dochter)
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 45/50 LC
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede conditie. Rechtsonder in het wit van het papier wat gebruikssporen in het papier maar die vallen bij gebruik van een passe partout ruim uit het zicht.
Het werk kan wroden opgehald in onze galerie in Arkel of worden verzonden als aangetekend pakket.
ZZCOB
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland |
| Garantie | |