| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
EUGÈNE BRANDS (1913-2002)
Titel: Abstracte compositie
Jaartal:1995
Afmeting papier: 70 x 50 cm.
Oplage:
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (Linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja
Conditie: In zeer goede conditie.
Oplage 119/200
Afhalen of laten brengen is een pré / Verzending aangetekend en verzekerd excl omlijsting
| Transport | |
| Garantie | |