Eugene Brands - Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk - Verkocht

Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 275!Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 275!Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 275!Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 275!Eugene Brands - Gesigneerde zeefdruk  kopen? Bied vanaf 275!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

EUGÈNE BRANDS (1913-2002)

Titel: Abstracte compositie
Jaartal:1995
Afmeting papier: 70 x 50 cm.
Oplage:

Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (Linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja
Conditie: In zeer goede conditie.

Oplage 119/200

Afhalen of laten brengen is een pré / Verzending aangetekend en verzekerd excl omlijsting