| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Gouache van Eugène Brands uit 1996.
Gesigneerd en betiteld 'Noir Grand' tevens gedateerd II IX 1996-1 aan de achterzijde.Typerend werk van deze grootse kunstenaar.
Afmetingen: 48.5 x 36 cm en is in goede conditie.
| Transport | |
| Garantie | |