Eugene Brands - Eugène Brands grote gouache 'Noir grand' - 1996 - Verkocht

Eugène Brands grote gouache 'Noir grand' - 1996 kopen? Bied vanaf 1150!

Eugène Brands grote gouache 'Noir grand' - 1996 kopen? Bied vanaf 1150!Eugène Brands grote gouache 'Noir grand' - 1996 kopen? Bied vanaf 1150!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Schilderij

Gouache van Eugène Brands uit 1996.
Gesigneerd en betiteld 'Noir Grand' tevens gedateerd II IX 1996-1 aan de achterzijde.Typerend werk van deze grootse kunstenaar.

Afmetingen: 48.5 x 36 cm en is in goede conditie.