| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige uitgave uit december 1994, wordt zeer zelden aangeboden.
Een uitgave van Jaski Art Gallery.
Betreft een oranje cassette zonder titel. In de box bevindt zich een boek zonder titel. Het boek is uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Brands in het museum "Van der Togt" in Amsterveel in maart - mei 1994. Dit boek beschrijft alle werken die in de betreffende tentoonstelling gepresenteerd worden, full color en voorzien van afmetingen en jaartal. Het boek is 1 van de 50 Romeins genummerde, dit exemplaar is nummer I/L.
Tevens is een handgesigneerde, ongetitelde zeefdruk (zie foto 1) opgenomen. De zeefdruk is uit 1994 en ook Romeins genummerd (I/L). Het formaat van de zeefdruk, op 180 grams papier, is circa 30 x 30 cm.
Verzendkosten Nederland bedragen 11 euro voor aangetekende verzending.
Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending.
Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.
| Transport | |
| Garantie | |