Eugene Brands - Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST - Verkocht

Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST kopen? Bied vanaf 499!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenzeefdruk van Eugène Brands uit 1997. Prachtig ingelijst in een klassieke zwarte houten lijst met passe-partout.

Kunstenaar: Eugène Brands

Gesigneerd: r.o.

Genummerd: 130/200

Afm. zeefdruk: 75 x 63 cm

Afm.incl.lijst: 93 x 81 cm

Kunstwerk in uitstekende staat.

Kan alleen opgehaald worden.