Eugene Brands - Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST - Verkocht

Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST  kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST  kopen? Bied vanaf 375!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST  kopen? Bied vanaf 375!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST  kopen? Bied vanaf 375!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST  kopen? Bied vanaf 375!Eugène Brands: Kleurenzeefdruk - Exotische vis - PRACHTIG INGELIJST  kopen? Bied vanaf 375!
  • Eugene Brands (1913-2002)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenzeefdruk van Eugène Brands uit 1997. Prachtig ingelijst in een klassieke houten lijst met passe-partout.

Kunstenaar: Eugène Brands

Gesigneerd: r.o.

Genummerd: 17/200

Afm.incl.lijst: 88 x 75 cm

Kunstwerk in uitstekende staat, lijst heeft een paar kleine beschadigingetjes aan de onderzijde.

Het werk ophalen of brengen in overleg.